1

Topic: Revelion la malul marii

Sursa: Niky Cotelici MCP Press Agency

Am iesit putin din tipar si am optat pentru un revelion la malul marii! Ce poate fi mai romantic?
Am fost surprinsa placut de aerul intim care ne-a intampinat la intrarea in holul hotelului Dacia Sud din Mamaia. Si asta nu a fost tot... Camerele cochete, calduroase si foarte curate m-a facut sa ma simt din prima clipa, ca acasa!
Am coborat increzatoare in restaurantul de la parterul hotelului, incercand sa-mi imaginez ce voi gasi! Ei bine, a depasit cu mult asteptarile! O imbinare extraordinara a elegantei, bunului gust si opulentei mi-a creat un sentiment de incantare, de liniste si confort! Mai aveam o retinere... Personalul?
Nu am intalnit niciodata pana acum o echipa atat de binevoitoare, de amabila, o echipa de profesionisti!
Nu, nu era politetea aceea rece si profesionala, era o anume bucurie, caldura si apropiere in atitudinea lor, incat te cucereau imediat!
Bucatele alese, mereu proaspat pregatite, prezentate cochet si apetisant, asezonate cu zambetul deschis al ospatarilor a facut sa nu regret nicio clipa alegerea de a petrece ... iarna la mare!
Multumim organizatorilor, conducerii hotelului, dar in primul rand echipei de ospatari, pe care nu i-a iritat absolut nimic din comportamentul dificil al unor clienti...
Bravo baieti si fete de la hotel- restaurant Dacia Sud!