1

Topic: Impreuna vom reusi sa dejucam infrangerea poporului roman!

Lista cadidatilor la Presedintia Romaniei se pare ca ar fi batuta-n cuie dupa Primul Ministru Victor Ponta. Pe aceasta lista se afla conform spuselor acestui personaj care a adus tara si pe romani in sapa de lemn, urmatorii candidati abonati la Presedintie:

1. Mugur Isarescu (a candidat fara succes in anul 2000) ;
2. Sorin Oprescu (a candidat fara succes in anul 2009);
3. Micea Geoana (a candidat fara succes in anul 2009);
4. Victor Ponta (crescut de Iliescu care s-a instalat la Cotroceni dupa ce au fost ucisi peste 1000 de romani si Adrian Nastase - in prezent la Jilava);
5. Emil Boc ( propus de Traian Basescu in speranta ca il va desemna pe el primministru).

Deci, candidatii FAMILIEI MAFIOTE din Romania postdecembrista!

Cata manipulare, sfidare si demagogie asupra romanilor la care ne supune Victor Ponta. Acest Ponta care duce o politica de Genocid impotriva romanilor, (vezi prev. Art. 458 lit. c, cod penal - coroborat cu OUG nr 217/2000 - privind cosul zilnic), acest Ponta care a atins cateva culmi: cel mai mic salariu minim garantat din UE; cel mai mare somaj in randul tinerilor; primul loc la mortalitate infantila si in randul varstnicilor; peste 500.000 de analfabeti.. .Si exemplele negative pot continua. Exista o vorba din popor: cand un sot vine beat acasa, nu aduce salariul sau este injumatatit, isi bate familia, o scoate din casa, cu siguranta acea femeie rabdatoare isi ia inima-n dinti si divorteaza. Da, divorteaza. Cred ca dupa ce acesti politicieni v-au taiat salariile, v-au luat casele, v-au dat afara din serviciu, au inchis spitalele, au vandut fabricile si acum terenurile noastre si au determinat cca. 5 milioane de tineri sa ia drumul strainatatii, cred ca veti DIVORTA. Eu Dinu Gheorghe, avocat, prof univ, fost expert in criminalistica si in investigatii economice ma pun in slujba poporului roman si ma lansez in cursa alegerilor prezidentiale ca independent. Reusita mea va fi reusita tuturor romanilor. Stiu, vreau si pot sa indeplinesc cu verticalitate, competenta si viziune, demnitatea de Presedinte al Romaniei.

Impreuna vom reusi sa dejucam infrangerea poporului roman!

Dar pentru aceasta, trebuie sa ne mobilizam, sa mergem la vot si sa alegem un Presedinte pentru toti romanii si nu pentru partidele distrugatoate si vanzatoare de tara!

https://www.facebook.com/avocatgheorghedinu?fref=ts

Sursa: MCP Press Agency, Irina Zaharia

2

Re: Impreuna vom reusi sa dejucam infrangerea poporului roman!

Azi, presedinte de organizatie
(ALIANTA LEGE SI ORDINE),
maine, presedinte de tara
(ROMANIA)

https://www.facebook.com/groups/7453311 … 1/?fref=ts